Czerwiec 21, 2016

Rozgrywki

Tabela

PozycjaDrużynaPKTWPRPZPS+/-
112610292171121
212610253142111
31261027821761
46340176177-1
56340166193-27
66340146226-80
72160172217-45
8-140700140-140

Drużyna Warsaw Eagles z powodu dwóch walkowerów z rzędu została usunięta z rozgrywek.
Wszystkie mecze z WE kończą się wynikiem 20-0.

PKT – liczba dużych punktów
W – wygrane                      – porażki
%W – procent wygranych
PZ – punkty zdobyte         PS – punkty stracone
+/- – bilans małych punktów

 

Terminarz

Kolejka Data Godzina Mecz Wynik
1 10-09-2016
Boczne boisko Dolcan Ząbki
Słowackiego 21, Ząbki
14:10
15:20
16:30
Clockwork Orange vs Warsaw Dukes
O kurde vs Wombaty Warszawa
Łorsoł Rekins vs Goats
20 : 0
24 : 23
14 : 9
2 17-09-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
12:00 Clockwork Orange vs O Kurde 54 : 30
3 24-09-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
09:00
10:00
11:00
12:00
Łorsoł Rekins vs Green Ducks Radom
Łorsoł Rekins vs Wombaty Warszawa
Green Ducks Radom vs Goats
Warsaw Dukes vs O kurde
0 : 28
26 : 53
28 : 27
32 : 54
4 01-10-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
09:00
10:00
11:00
Warsaw Dukes vs Wombaty Warszawa
Clockwork Orange vs Łorsoł Rekins
Goats vs Warsaw Dukes
20 : 41
66 : 36
24 : 54
5 08-10-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
09:00
10:00
11:00
12:00
O kurde vs Green Ducks Radom
Warsaw Dukes vs Łorsoł Rekins
Wombaty Warszawa vs Green Ducks Radom
Clockwork Orange vs Goats
44 : 42
12 : 26
28 : 12
36 : 30
6 15-10-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
10:00
11:00
12:00
Goats vs Wombaty Warszawa
Łorsoł Rekins vs O kurde
Green Ducks Radom vs Clockwork Orange
20 : 37
24 : 58
24 : 56
7 22-10-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
10:00
11:00
12:00
Goats vs O kurde
Green Ducks Radom vs Warsaw Dukes
Clockwork Orange vs Wombaty Warszawa
42 : 48
12 : 38
40 : 51
Playoffs 29-10-2016
WLF Arena
Arkuszowa 18, Warszawa
10:00
11:00
12:00
13:00
2nd Wombaty Warszawa vs 3rd O kurde
1st Clockwork Orange vs 4th Warsaw Dukes
Mecz o 3 miejsce O kurde vs Warsaw Dukes
FINAŁ WLF Clockwork Orange vs Wombaty Warszawa
36 : 30
35 : 2
65 : 18
36 : 24

 

Ranking zawodników po week 7
# Zawodnik Drużyna Zdobyte Punkty
1 Pamulak Piotr Clockwork Orange 102
2 Pawłowski Adam O kurde 80
3 Wojda Damian O kurde 60
4 Twardowski Filip Łorsoł Rekins 59
5 Paweł Ołtusek Wombaty Warszawa 55
6 Smoleń Marcel Goats 53
7 Fortuna Tomasz Green Ducks Radom 52
8 Jodłowski Marcin Clockwork Orange 46
9 Lubański Maksym Clockwork Orange 44
10 Staliś Damian Wombaty Warszawa 43
11 Tarnowski Damian Clockwork Orange 40
12 Maj Franciszek Warsaw Dukes 38
13 Terlecki Jan Wombaty Warszawa 34
14 Nozdryn-Płotnicki Jerzy Wombaty Warszawa 34
15 Raszewski Jakub Green Ducks Radom 34
16 Cichecki Jan Wombaty Warszawa 32
17 Nowik Michał Warsaw Dukes 30
18 Główka Michał O kurde 30
19 Porębski Jacek Wombaty Warszawa 30
20 Łukaszko Karol Green Ducks Radom 29
21 Zawada Rafał Warsaw Dukes 28
22 Keri John Warsaw Dukes 26
23 Zielewski Dominik Łorsoł Rekins 25
24 Żabowski Bartłomiej Goats 24
25 Kubica Jędrzej Łorsoł Rekins 20
26 Dąbrowski Mateusz Clockwork Orange 20
27 Górka Jakub Green Ducks Radom 20
28 Wu Ruochen Łorsoł Rekins 18
29 Żołondowski Szymon O kurde 18
30 Rzempikowski Krzysztof Wombaty Warszawa 14
31 Dębski Mateusz O kurde 14
32 Dudziec Andrzej Wombaty Warszawa 14
33 Horszczaruk Kamil O kurde 14
34 Flis Michał Goats 12
35 Cheda Damian Green Ducks Radom 12
36 Marcinkowski Michał Łorsoł Rekins 12
37 Szpakowski Norbert Clockwork Orange 12
38 Supłatowicz Szymon Green Ducks Radom 12
39 Gabriel Kamiński Goats 12
40 Maj Aleksandra Warsaw Dukes 8
41 Koryciński Karol Clockwork Orange 8
42 Nitiewski Artem Warsaw Dukes 6
43 Majchrzak Grzegorz Warsaw Dukes 6
44 Kaczmarek Grzesiek Warsaw Dukes 6
45 Ostrowski Antek Goats 6
46 Wachnik Marek O kurde 6
47 Górski Artur Clockwork Orange 6
48 Zapendowski Filip Clockwork Orange 6
49 Materek Filip Warsaw Eagles 6
50 Janczak Mariusz Wombaty Warszawa 6
51 Kunc Bartek Warsaw Eagles 6
52 Koszałka Dominik O kurde 6
53 Niewola Michał Łorsoł Rekins 6
54 Deja Przemysław Łorsoł Rekins 6
55 Kapuściński-Bernatek Jakub O kurde 2
56 Pluta Karol Green Ducks Radom 2
57 Biskupski Patrick O kurde 0
58 Lonc Agata Warsaw Dukes 0
59 Luk Alex Warsaw Dukes 0
60 Król Przemysław Wombaty Warszawa 0
61 Chwat Martin Warsaw Eagles 0
62 Kawiarowski Aleksander Warsaw Eagles 0
63 Setkiewicz Tomasz Łorsoł Rekins 0
64 Bellaby Tadeusz Warsaw Eagles 0
65 Gołoś Mateusz Łorsoł Rekins 0
66 Borówka Miłosz Goats 0
67 Biskupski Patrick Warsaw Eagles 0
68 Hernik Janek Łorsoł Rekins 0
69 Pyszczek Antoni Goats 0
70 Tęcza Jakub Green Ducks Radom 0
71 Goliński Jan Warsaw Eagles 0
72 Zając Jakub Goats 0
73 Hózman-Mirza-Sulkiewicz Osman Łorsoł Rekins 0
74 Bartler Jakub Clockwork Orange 0
75 Balkowski Radosław Wombaty Warszawa 0
76 Marcinkowski Piotr Łorsoł Rekins 0
77 Toruń Kacper O kurde 0
78 Wieczorek Konrad Green Ducks Radom 0
79 Elhajjami Patryk Warsaw Eagles 0
80 Sidwiński Mikołaj Goats 0
81 Malczak Bartek Clockwork Orange 0
82 Szymański Bartosz Green Ducks Radom 0
83 Balkowski Przemysław Wombaty Warszawa 0
84 Jacek Aleksander Warsaw Eagles 0
85 Bąk Adam Green Ducks Radom 0
86 Trólka Miłosz Goats 0
87 Oziębło Jakub Green Ducks Radom 0
[Zamknij]