21 czerwca, 2016

Rozgrywki WLF I

Warszawska Liga Flagówki 2016

PozycjaDrużynaPKTWPRPZPS+/-
112610292171121
212610253142111
31261027821761
46340176177-1
56340166193-27
66340146226-80
72160172217-45
8-140700140-140

Drużyna Warsaw Eagles z powodu dwóch walkowerów z rzędu została usunięta z rozgrywek.
Wszystkie mecze z WE kończą się wynikiem 20-0.

PKT – liczba dużych punktów
W – wygrane                      – porażki
%W – procent wygranych
PZ – punkty zdobyte         PS – punkty stracone
+/- – bilans małych punktów

 

Terminarz

Playoffs WLF1

| WW-OK 36:30 | CO-WD 35:2 | Mecz o 3 miejsce OK-WD 65:18 | Finał WLF CO-WW 36-24 |

 

Ranking zawodników po week 7
Ranking Zawodnik Drużyna Zdobyte Punkty
1 Pamulak Piotr Clockwork Orange 102
2 Pawłowski Adam O kurde 80
3 Wojda Damian O kurde 60
4 Twardowski Filip Łorsoł Rekins 59
5 Ołtusek Paweł Wombaty Warszawa 55
6 Smoleń Marcel Goats 53
7 Fortuna Tomasz Kaczory Radom 52
8 Jodłowski Marcin Clockwork Orange 46
9 Lubański Maksym Clockwork Orange 44
10 Staliś Damian Wombaty Warszawa 43
11 Tarnowski Damian Clockwork Orange 40
12 Maj Franciszek Dukes Ząbki 38
13 Terlecki Jan Wombaty Warszawa 34
14 Nozdryn-Płotnicki Jerzy Wombaty Warszawa 34
15 Raszewski Jakub Kaczory Radom 34
16 Cichecki Jan Wombaty Warszawa 32
17 Nowik Michał Dukes Ząbki 30
18 Główka Michał O kurde 30
19 Porębski Jacek Wombaty Warszawa 30
20 Łukaszko Karol Kaczory Radom 29
21 Zawada Rafał Dzbany Warszawa 28
22 Keri John Dukes Ząbki 26
23 Zielewski Dominik Łorsoł Rekins 25
24 Żabowski Bartłomiej Goats 24
25 Kubica Jędrzej Łorsoł Rekins 20
26 Dąbrowski Mateusz Clockwork Orange 20
27 Górka Jakub Kaczory Radom 20
28 Wu Ruochen Łorsoł Rekins 18
29 Żołondowski Szymon O kurde 18
30 Rzempikowski Krzysztof Wombaty Warszawa 14
31 Dębski Mateusz O kurde 14
32 Dudziec Andrzej Wombaty Warszawa 14
33 Horszczaruk Kamil O kurde 14
34 Flis Michał Goats 12
35 Cheda Damian Kaczory Radom 12
36 Marcinkowski Michał Łorsoł Rekins 12
37 Szpakowski Norbert Clockwork Orange 12
38 Supłatowicz Szymon Kaczory Radom 12
39 Gabriel Kamiński Goats 12
40 Maj Aleksandra Dukes Ząbki 8
41 Koryciński Karol Clockwork Orange 8
42 Majchrzak Grzegorz Dukes Ząbki 6
43 Nitiewski Artem Dukes Ząbki 6
44 Kaczmarek Grzesiek Dukes Ząbki 6
45 Ostrowski Antek Goats 6
46 Wachnik Marek O kurde 6
47 Górski Artur Clockwork Orange 6
48 Zapendowski Filip Clockwork Orange 6
49 Materek Filip Warsaw Eagles 6
50 Janczak Mariusz Wombaty Warszawa 6
51 Kunc Bartek Warsaw Eagles 6
52 Koszałka Dominik O kurde 6
53 Niewola Michał Łorsoł Rekins 6
54 Deja Przemysław Łorsoł Rekins 6
55 Kapuściński-Bernatek Jakub O kurde 2
56 Pluta Karol Kaczory Radom 2
57 Biskupski Patrick O kurde 0
58 Lonc Agata Dukes Ząbki 0
59 Luk Alex Dukes Ząbki 0
60 Król Przemysław Wombaty Warszawa 0
61 Chwat Martin Warsaw Eagles 0
62 Kawiarowski Aleksander Warsaw Eagles 0
63 Sętkiewicz Tomasz Łorsoł Rekins 0
64 Bellaby Tadeusz Warsaw Eagles 0
65 Gołoś Mateusz Łorsoł Rekins 0
66 Borówka Miłosz Goats 0
67 Biskupski Patrick Warsaw Eagles 0
68 Hernik Janek Łorsoł Rekins 0
69 Pyszczek Antoni Goats 0
70 Tęcza Jakub Kaczory Radom 0
71 Goliński Jan Warsaw Eagles 0
72 Zając Jakub Goats 0
73 Hózman-Mirza-Sulkiewicz Osman Łorsoł Rekins 0
74 Bartler Jakub Clockwork Orange 0
75 Balkowski Radosław Wombaty Warszawa 0
76 Marcinkowski Piotr Łorsoł Rekins 0
77 Toruń Kacper O kurde 0
78 Wieczorek Konrad Kaczory Radom 0
79 Elhajjami Patryk Warsaw Eagles 0
80 Sidwiński Mikołaj Goats 0
81 Malczak Bartek Clockwork Orange 0
82 Szymański Bartosz Kaczory Radom 0
83 Balkowski Przemysław Wombaty Warszawa 0
84 Jacek Aleksander Warsaw Eagles 0
85 Bąk Adam Kaczory Radom 0
86 Trólka Miłosz Goats 0
87 Oziębło Jakub Kaczory Radom 0
[Zamknij]